Uncategorized

brzuszkowe tabletki

W paczce z zoohurtowo były tabletki.. z założenia mają regulować procesy trawienne. Dobre zarówno dla psów jak i dla kotów :)
Ja jak zjem coś na dworze (zdarza mi się wciągnąć znaleźnego śmiecia :P) to mam rozstrój żołądka :( Nie raz było tak, że człowieki kilka razy w nocy musiały mnie wyprowadzać. Pani więc stwierdziła, że spróbujemy z tymi tabsami.. może coś pomogą. Od tygodnia dostaję 2 tabletki rano (smaczne całkiem więc zjadam je jako smaki :)).  Na razie nic z moim brzuchem się nie dzieje.. ale ciężko stwierdzić czy proszki mi pomagają.

Poza mną tabletki dostają też koty. 1/2 tabletki na kota i tu widać efekty. O ile Czarna nie miała żadnych problemów, o tyle Nakrapianej okrutnie z paszczy śmierdziało. Po tygodniu smrodu praktycznie nie czuć! Koty dostają rozkruszoną tabletkę razem z karmą, więc aplikowanie tabletki jest nieinwazyjne i bezbolesne zarówno dla pani jak i dla kotów :)

Tabletki zawierają:

Chlorofil – naturalny, zielony barwnik roślin – dzięki swoim właściwościom dezodorującym oraz absorbcyjnym łączy się z produktami metabolizmu przede wszystkim białek neutralizując nieprzyjemne zapachy wydzielane przez zwierzęta: nieprzyjemny oddech, zapach ciała oraz zapach odchodów.

Dodatek włókna Yucci Schidigera redukuje ilość wydzielanego amoniaku a co za tym idzie zmniejsza ilość nieprzyjemnych zapachów odchodów zwierzęcych.

Aktywne drożdże Saccharomyces wraz z błonnikiem zawartym we włóknach Yucci wspomagają procesy trawienne – utrzymują na stałym poziomie pH treści przewodu pokarmowego, regulują perystaltykę jelit, przez co wzmacniają działanie Yucci i chlorofilu. Dodatkowo, drożdże Saccharomyces są cennym źródłem witamin z grupy B regulujących procesy metaboliczne.

Tabletki można kupić TUTAJ 
Jeżeli stosowaliście te lub podobne podzielcie się opinią.

10 thoughts on “brzuszkowe tabletki

  1. My stosowaliśmy tabletki, które miały ograniczyć zainteresowanie Lucyny rzeczami ogólnie przyjętymi za niejadalne – śmieci, kupy itd. Niestety tablety spowodowały, że zainteresowanie zamiast zmaleć wzrosło. Pomogły żwacze :)

  2. Witaj :)z takimi tabletkami jeszcze nie miałam do czynienia,ponieważ Golduś i Ivuś nie mają problemów z brzuszkiem ani z trawieniem.Ciekawe tabletki mogą się mi kiedyś przydać,zapamiętam sobie nazwę :)Pozdrawiamy:Ewa,Goldi i Ivo :)

  3. Zaaplikowac kotu tabletke – mission impossible! Miecka jada jedynie sucha karme, wiec chytre wmieszanie do niej tabletki nie wchodzi w ogole w gre. Na razie na szczescie nie musi nic przyjmowac, ale juz sie boje!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *