Pieskie życie

dzień dobry :)

Jak już wspomniałem w poprzednim wpisie, człowieki weekend przechorowaly, aleeee udało mi się wyciągnąć panią na poranny spacer – oczywiście celem dotlenienia człowieka :)

Nauka komendy ‚hop’ – idzie mi coraz lepiej:

No i spotkaliśmy wesołą ekipę :)

Tak się szarpnąłem że coś w paniowym kolanie chrupnęło i upadła :( dobrze, że nie była na mnie zła .. kurde w końcu każdy facet by uciekał przed większym od siebie gwałcicielem :P

10 thoughts on “dzień dobry :)

  1. Witaj :) Frodziku pięknie skaczesz,życzę dalszych sukcesów w ćwiczeniu komend :) Jesteś cudowny, dbasz o swoich człowieków i ich dotleniasz :) Biedna pańcia, musiałeś mocno szarpnąć,że upadła.Miałam podobną sytuację,biegłam z Goldim i było błoto,ujechałam na nim ale na szczęście nie upadłam :)Pozdrawiamy: Ewa,Goldi i Ivo :)
    P.S do człoweków Froda :) proszę go ode mnie wyściskać i wycałować :)
    do Froda :) a ty wycałuj (poliż) swoich człowieków za to,że tak o ciebie dbają :)Mam propozycję, mógłbyś opisać swoją historię jak trafiłeś do człowieków ? ale tylko wtedy gdybyś chciał :)

  2. Oj Fado ale miałeś przygody – nie dość, ze musiałeś uciekać to jeszcze Pańcię sponiewierałeś :-) Mam nadzieję, że i kolano i reszta spraw zdrowotnych już u Was w porządku :-)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *