Pomoc

Fotowolontariusze

Wiele schronisk, czy domów tymczasowych nie ma świadomości, że może poprosić fotografa o wykonanie sesji zdjęciowej  swoim podopiecznym. Zazwyczaj taka usługa kojarzy się z dużymi kosztami, na które takie placówki nie mogą sobie pozwolić, dlatego jesteśmy MY :)

O idei możecie przeczytać więcej TUTAJ
Chcesz się przyłączyć? nic prostszego, kliknij TUTAJ i dowiedz się jak to zrobić.
Mamy już całkiem obszerną listę fotowolontariuszy!
mg_7957

10 thoughts on “Fotowolontariusze

 1. Iwono, ja mam pytanie, czy ta lista jest jakoś na bieżąco aktualizowana? Bo pisałam do jeszcze jednej osoby w sprawie zdjęć, ale niestety nic mi nie odpisała. Nie wiem, czy może mail nie doszedł, czy może ta osoba już nie działa w fotowolontariacie. Ja nie chcę być nachalna i nie piszę póki co ponownie ;) ps. Namawiam jedną koleżankę, która planuje rozpocząć profesjonalną karierę fotografa do wzięcia udziału w tej inicjatywie :)

 2. Świetna akcja, z chęcią dołączę. Zresztą od dłuższego czasu wybieram się do toruńskiego schroniska z propozycją pomocy w tym względzie. Czekam tylko na zmianę czasu( dłuższe dni) lub jakiś wolny weekend…

 3. Super inicjatywa :) Szkoda tylko, że nie mogę w tym momencie dołączyć na stałe, bo już niedługo pewnie nie będzie mnie w Polsce :( Ale zapewne na swoim blogu zrobię o tej akcji oddzielny wpis :D

  Swoją drogą nowy wygląd bloga bardzo mi się podoba :) może troszkę zwęziłabym ten boks po lewej stronie i delikatnie zmniejszyła czcionkę. Sama szukam też nowego szablonu dla bliczka, ale jakoś nic do końca mi nie pasuje w moich wyobrażeniach ;)

  Pozdrawiam ciepło :)

  1. dziekuję za uwagę, menu po prawej zwężę na pewno tylko do kodu muszę się dogrzebać :) jeszcze kilka kosmetycznych zmian będzie – czcionki nie chcę zmniejszać bo na mobilnych urządzeniach będzie za malutka do czytania :)

   Jak dodasz wpis u siebie to ślij linka, udostępnimy na Fadowym FB :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *