W czasie wolnym

NajlePSIEjsza muzyka do słuchania w drodze

30ton, lista, lista, lista przebojów <3

U nas ostatnio gdziekolwiek nie jedziemy to króluje muzyka z Vaiany lub The Minions :) Chomiczek tyle razy słyszała te utwory, że już sama z pamięci je śpiewa. Ja najchętniej wszędzie słuchałabym RMF Classic, za to mażon jest zwolennikiem zarówno muzyki filmowej (np. Hans Zimmer) jak i dużo mocniejszego brzmienia (jak na przykład Tool).

Duży rozrzut mamy, ale najczęściej przy wyborze najwięcej do powiedzenia ma Chomiczek.

PSIArska lista przebojów

Wrzuciłam zapytanie o nuty, których słuchają psiarscy podróżnicy. Poprosiłam o podesłanie po jednym utworze do każdej z 4rech kategorii muzycznych. Część osób podesłała ich ciut więcej, czasami brakowało nutki, a czasami piosenka jest tylko na youtube.

Na końcu posta jest lista z linkami zarówno do kanałów socialowych jak i poszczególnych utworów. Kolejność na liście całkiem przypadkowa ;)

Ku przygodzie

Jako pierwsze podrzucam te utwory, które są słuchane podczas wyjazdów na wojaże :)

Psi utwór 2019 roku

Playlista utworów/ piosenek/ melodii, których moi „ankietowani” słuchali najczęściej, lub najbardziej zryły im banię.

Do weta

Po nutkach wnoszę, że część z Was piosenką chce przeprosić swoje ogony, a część buduje odpowiednie napięcie :D

Psi domowy chill

Relaks pełną gębą <3 Dużo spokojnej muzyki, doskonale pasującej do ciepłych kapci, kocyka i grzańca przy kominku.

Nutki podesłali:

My:

Zaskakujące, że przy tak dużej ilości osób, nie ma żadnych dubli. Na playlistach jest ogromny rozrzut różnorakich utworów. Spodziewałam się, że „utwór 2019 roku” będzie najbardziej odjechaną listą, ale okazało się, że każda jedna jest totalnym mixem gatunków muzycznych.

Uwielbiam was wszytskich <3

Jeśli ktoś jeszcze chce podesłać swoje typy to koniecznie piszczcie do nas na FB lub instagramie. Będę aktualizować powyższe playlisty, a jak propozycji będzie dużo to powstanie osobny post aktualizujący :)

Dobrej drogi wszystkim <3