Pieskie życie

Pies w aucie – czystość

Jeżdżąc z psem w samochodzie najważniejsze musi być ZAWSZE bezpieczeństwo (o tym pisaliśmy TUTAJ), warto także zwrócić uwagę na wygodę zarówno psa jak i kierowcy – średnio można skupić się na prowadzeniu auta jak psiak skacze po kierownicy (tak widzieliśmy takie przypadki).

Każdy kto dba o swój wehikuł pamięta o zachowaniu czystości w aucie  – Ci którzy wożą swoje sierściuchy doskonale wiedzą jak ciężko usunąć kłaki z tapicerki :)

IMG_8287

Człowieki zaopatrzyły się w matę do bagażnika, ponieważ ja tam mam swoje małe królestwo :) – mam dużo miejsca i nikomu nie przeszkadzam (zwłaszcza jak w aucie jadą także pasażerowie z tyłu).

Uprzedzając pytania mata, którą mamy to: Kardibag PROTECT PLUS z nakładką na zderzak – rozmiar największy z dostępnych (jest odrobinę większa bo była kupowana do auta z większym bagażnikiem).

Minusów jeszcze nie zauważyliśmy, bo maty używamy jakieś 3 tygodnie, ale za to plusów jest dużo:

 • od spodu ma rzepy, więc dobrze się trzyma tapicerki i nie ślizga się
 • wykonana z tworzywa łatwego do czyszczenia
 • wysokie „boki” dzięki którym sierść nie przedostaje się pod matę
 • tylna część poza rzepami ma mocowania do zagłówków
 • nakładka na zderzak – pies wskakując do samochodu nie rysuje pazurami zderzaka :)

Zdjęcia zrobione przy okazji spaceru po Wilanowie :)

8 thoughts on “Pies w aucie – czystość

 1. Wygląda fantastycznie :)
  My oddaliśmy cały bagażnik Pepe, ale jest oddzielony kratą więc hulaj dusza piekła nie ma, poza tym że ślini tylne szyby :)
  A na zderzak też mamy nakładkę, bo jednak lakieru żal :)
  xoxo

 2. Ale piękna stronka! Możemy prosić o obserwację naszego bloga na blogspot.com ? My Was będziemy tu komentować, co? Piękny Faduś!<3 Pozdrawiam! zdaniemlackiego.blogspot.com

 3. Chyba każdy, nawet najgrzeczniejszy psiak może narobić w samochodzie niezłego bałaganu… I mimo to najczęściej mu się wybacza :)

  Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *