Pieskie życie

Spotkanie z pasją

Z wydarzenia:
Serdecznie zapraszamy na kolejne Spotkanie z pasją, którego głównym celem jest rozpowszechnianie idei pomocy zwierzętom oraz wiedzy z zakresu fachowej opieki nad nimi. Tym razem na artbemowiej scenie wystąpią Grupa Improwizacyjna ParanØja – artyści zaprezentują sztukę z pogranicza teatru i kabaretu, Grass Dillers z energiczną mieszanką rocka i punka połączoną z rytmami reggae i ska oraz Polaris – zespół szlifujący solidny thrash i heavy metal. Szkoła tańców karaibskich zaprezentuje swoją ofertę oraz krótkie animacje taneczne.

Poza częścią artystyczną przy Sali Koncertowej przygotowaliśmy dla Państwa dodatkowe atrakcje, w tym m.in.: spotkanie z autorką bloga Psie Wędrówki, która opowie o tym, gdzie na terenie Warszawy można miło spędzić czas z psem, Art 4 Animals zaprezentuje prace polskich artystów, którzy przekazali swoje dzieła na aukcje charytatywne. Imprezie towarzyszyć będzie wystawa zdjęć Katarzyny Rozya, na których autorka przedstawia psy będące pod opieką Fundacji Zwierzęca Polana.

Poza tym fundacje i organizacje promujące pomoc zwierzętom opowiedzą jak pomóc zwierzętom nie wychodząc z domu oraz o rozmaitych możliwościach wolontariatu, a Enactus UW o aktywności akademickiej i propagowaniu przedsiębiorczości wśród studentów.

Szczegóły: www.artbem.pl

Miejsce: Sala Koncertowa

Wstęp: za dary dla zwierząt (obecnie Fundacja najbardziej potrzebuje: karmy dla dorosłych psów, smyczy i obroży, zabawek dla psów i kotów, kuwet oraz żwirków dla kotów, a także środków przeciwpchelnych).

Więcej szczegółów na stronie BCK [TUTAJ] Lub [TUTAJ] w wydarzeniu na facebooku.