Pieskie życie

Tynki

Kurcze, wszędzie pełno tych całych serduszek .. ludzie po ulicy ganiają z kwiatkami .. pani mówi że to są Tynki.. czy coś koło tego. Dziś na całym świecie swoje święto obchodzą zakochani :)

Tak więc ucałujcie tych których kochacie!

Psy też się zakochują..

Znacie najpiękniejsze psie historie miłosne?

Zakochany kundel


z wiki: Lady, urocza i dobrze sytuowana cocker-spanielka, spotyka Trampa, bezpańskiego kundla. Tramp jest powszechnie znany i szanowany za swą pomysłowość i odwagę, ale z początku nie wpada w oko dumnej suczce. Jednak udaje się mu zyskać serce Lady dzięki romantycznym kolacjom na tyłach włoskiej knajpki i wspólnym ucieczkom przed hyclem.

Chyba każdy zna scenę jak dwa zakochane psiaki wcinają spaghetti :)

101 dalmatyńczyków

Pies Pongo i jego pan Roger wiodą spokojne życie. Pewnego dnia ich życie zmienia się na lepsze, kiedy to Pongo aranżuje spotkanie swojego pana z Anitą, właścicielką Perdity; prowadzi do związania dwóch bardzo szczęśliwych par.

Buziaki walentynkowe dla Was wszystkich!

14 thoughts on “Tynki

 1. Tak więc Twója mowa prawdopodobnie przemówiła do mojego Fada.
  Dostałam od niego mnóstwo całusów. Także nie obyło się od przewrócenia pańci na śnieg i wariacje na niej : )
  Pozdrawiam.

 2. Hahaha- Tynki! :D Fajna, skrótowa nazwa ;)
  Teraz aż mam ochotę obejrzeć Zakochanego Kundla! Kiedyś sporo bajek było naprawdę wspaniałych i sensownych, dziś rzadko wychodzi jakiś wartościowy film animowany… Chyba dlatego lubię wracać do starych bajek ;D

 3. Gina chyba podobnie jak ja uważa, że kocha się przez cały rok, a nie tylko 14 lutego i codziennie rozdaje buziaczki ;).

  A co do 101 dalmatyńczyków, to zauważyłam, że imię tej suczki ma kilka różnych wersji, na mojej starej kasecie wideo nazywa się „Czika” :).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *