Pieskie życie

#BFGdansk the begining

Pani się lansuje na #BFGdańsk więc oddaję jej głos, a raczej klawiaturę :) Blog Forum Gdańsk rozpoczęte! W tak zwanym międzyczasie poszukiwaliśmy urokliwych zakątków miasta Gdańsk :) Miasto Gdańsk na każdym kroku informowało nas że lubi bloggierów! Udało się znaleźć kilka na prawdę uroczych zakątków Oczywiście nie mogło nas zabraknąć na ul. Mariackiej! borze, ale… Read More #BFGdansk the begining

Pieskie życie, Warszawa, z psem po warszawie

Spacer po parku w Wilanowie

Super ekstra długi weekend miałem! Najpierw byliśmy u Moich Ulubionych Człowieków, a jak już udało się moim człowiekom ogarnąć to pojechaliśmy na spacer do Wilanowa do parku :) Ładnie tam mają. Niestety na sam teren ogrodu przy pałacu jest zakaz wprowadzania psów. My za to pospacerowaliśmy sobie w okolicach pałacu :) Trochę się poruszaliśmy :)… Read More Spacer po parku w Wilanowie

psy w służbie człowieka

To tylko pies

Ostatnio na blogu setera Pepe przeczytałem, że to co czuje pies gdy jego człowiek wraca do domu, ta radocha, jest analogiczna do człowiekowego zakochania się! Więc już się nie dziwcie z psiej radości nawet gdy wracacie po minucie, bo tylko wyrzucaliście śmieci :) No dobrze, ale ja dziś nie o tym chciałem pisać. Pan trafił na… Read More To tylko pies

Pieskie życie

z bliska

Dziś będzie bardzo zdjęciowo :) bez nadmiaru tekstu. Dłuższy wpis się szykuje, ale jeszcze zbieramy materiały na niego :)   Korzystając z pięknej pogody w ostatni weekend udało się wybrać na łąkę na dłuuugi spacer ;)     Pani wyjątkowo zamontowała „ciaśniejszy” obiektyw i trzaskała mi portrety:           Uwielbiam kopać dołki!… Read More z bliska

Pieskie życie, Pomoc

Premierowe czytanie bajki o Miśku!

Jakiś czas temu pisałem o konkursie na portret Miśka >>KLIK<< W tę sobotę odbyło się rozdanie nagród oraz premierowe czytanie bajki o Miśku! Dzieci i ich rodzice jako pierwsi na calutkim świecie mogli usłyszeć bajkę o Miśku napisaną przez naszą DogBlogową koleżankę (Panią Nuci) Anitę.   Bajkę przeczytała Pani Harfistka! grała i czytała na tym niesamowitym… Read More Premierowe czytanie bajki o Miśku!

Pieskie życie

Pies jak człowiek

Zasadniczo nie należę do najodważniejszych psów. Można powiedzieć że wręcz tchórzliwy jestem, boję się wszystkiego co nowe. Przykładowo jak człowieki ekspres do kawy kupiły to przez 3 dni prawie do kuchni nie wchodziłem… no taka uroda ma. Człowieki cały czas próbują mnie do nowych rzeczy przekonywać, chwalą jak się nie boję, pozwalają obwąchać i obślinić… Read More Pies jak człowiek

konkurs, Pieskie życie, Pomoc

Kiermasz z Miśkiem

26.10 odbędzie się kiermasz i tym samym finał konkursu rysunkowego Narysuj „Miśka” :) Oczywiście DogBlog jak zwykle działa dla zwierzaków w potrzebie, tym razem zbieramy dary dla Krzykosiaków, które są pod opieką Fundacji Przyjaciele Czterech Łap. Kiermasz odbywa się także dzień po Dniu Kundelka ;) Główną atrakcją imprezy będzie premierowe czytanie Bajki o Miśku napisanej… Read More Kiermasz z Miśkiem

Pieskie życie

Och my blog!

Pani trochę spóźniona, ale jak się okazało nie ostatnia :) dotarła na spotkanie Och my blog! Idea tych spotkań jest prosta – spotkać się w sympatycznym gronie i wymienić doświadczeniami lub podyskutować o drogach rozwoju bloga. Wczorajsze spotkanie odbyło się w genialnym miejscu – Gamma Factory – świetne sesje zdjęciowe można by tam zrobić :)   W… Read More Och my blog!