Pieskie życie

Psia Dolina 2013 – Psia gra miejska

Wspólnie ze Służewskim Domem Kultury zapraszamy Was na psi piknik. Już dziś rezerwujcie czas 30 czerwca. Będzie się działo!

Aktywne spędzanie czasu ze swoim psem jest fajne – chyba nie musimy Wam tego przypominać?
Dlatego przygotowaliśmy i dla Was i dla Waszych psów dzień pełen atrakcji.

Podczas pikniku odbędzie się psia gra miejska – uczestnicy wyruszą na spacer z psami po Służewie, podczas którego będą wykonywać zadania i zdobywać punkty.

Na wszystkich uczestników czekają niespodzianki i nagrody!
Przez cały dzień w służewskim amfiteatrze będą ćwiczyć psy trenujące agility. To wspaniała okazja, żeby zobaczyć, jak takie bieganie przez przeszkody wygląda.

Wiemy, że wszystkie sprawy związane z psami są dla Was ważne – dlatego podczas trwania pikniku będziecie mogli skorzystać z bezpłatnych porad specjalistów – dietetyka oraz weterynarza. Dużo będzie się działo także na stoiskach naszych sponsorów, będzie można też zrobić zakupy na kiermaszu psich różności, gdzie znajdziecie zarówno coś dla psa, jak i coś dla siebie.

Jak pamiętacie, wszystkie nasze dotychczasowe akcje były związane z pomocą zwierzakom w potrzebie. Tak będzie i tym razem. Podczas Psiej Doliny będziemy zbierać pieniądze oraz dary dla Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Józefowie. Nie przychodźcie więc na piknik z pustymi rękami.

Niebawem zdradzimy więcej szczegółów dotyczących psiej gry miejskiej oraz rozpoczniemy zapisy do udziału w niej. Aby być na bieżąco, zaglądajcie na bloga oraz dołączajcie do wydarzenia na Facebooku [KLIK]

Psia Dolina odbędzie się dzięki pomocy Służewskiego Domu Kultury, który jest współorganizatorem pikniku. Sponsorem głównym imprezy jest producent marki Dog Chow, sponsorem strategicznym firma Bayer. Naszymi sponsorami są również: Botaniqa, BioSante Veterinary Solutions oraz Pawsitive Dog Design. W organizacji pikniku wspomagają nas wspaniali partnerzy: Spółdzielnia Mieszkaniowa „Służew nad Dolinką”, Klub Agility „Cavano” oraz Centrum Edukacji Kynologicznej „Zuzik”. ZAPRASZAMY!