Zapiski fotografa

Łapą pisane – Karolina i Tuptusia

Łapą pisane – zwierzaki blogerów” to nowy cykl na blogu. Opisywać w nim będę zwierzaki towarzyszące blogerom. Okazuje się bowiem, że niezależnie od tematyki bloga zwierz zawsze się przewinie przez fejsbuczka lub instagrama.

Bloger to istota mocno społeczna, potrzebująca towarzystwa i podczas wielu rozmów dowiadywałam się, że duża część zaprzyjaźnionych twórców treści internetowych posiada w swoim domu jakiegoś sierściucha. Chcę pokazać, że bloger potrafi mieć dobre serce nawet jak da bana. Podczas kilku rozmów okazało się, że zwierzęta odgrywają ogromną rolę w tworzeniu postów – pamiętajcie, drodzy czytelnicy, że każdy tekst musi zostać skontrolowany przez pieseła albo mruczydło. Poza tym taka kulka sierści jest nieocenioną inspiracją.

IMG_8371

Pierwszy futrzak, który gości w nowym cyklu to Tuptusia :). Dwuletni króliczek (króliczka w sumie bo to dziewczyna jest) Karoliny, która prowadzi bloga oldfashionedgirl.pl

Wybór nie był przypadkowy, bo choć sama Tuptusia nie jest głównym elementem bloga to jest jego nierozerwalną częścią i możecie ją zlokalizować na zdjęciach zarówno tych na blogu jak i tych na instagramie.
IMG_8385

Karolina jest niesamowicie pozytywną osobą. Widać to w jej podejściu do zwierząt, które  towarzyszą jej od dzieciństwa. Dorastała ze spanielką angielską, z którą jako pełnoprawnym członkiem rodziny przeprowadzili się z Rzeszowa do Warszawy. Sunia żyła z nimi 15 lat.IMG_8403Króliczka to bardzo przemyślany prezent od chłopaka Karoliny i jest jej oczkiem w głowie. Bardzo fajne jest to, że futerko może hopsać sobie po mieszkaniu kiedy tylko chce.

IMG_8409

Na zdjęciach jest marchewka, ale to banan jest ulubionym przysmakiem Tuptusi.IMG_8489

Ulubiona zabawa kicającego futrzaka to przepychanie się pudełkiem/kartonikiem – Karolina odsuwa a Tuptusia popycha z powrotem, niestety króliczka nie zaufała mi do tego stopnia, żeby pokazać tę zabawę. IMG_8508

IMG_8486

Ten puszysty kłapouszek zauroczył mnie tym bardziej, że jako małolata też miałam takiego kicaka w domu.
IMG_8442

I ona tak słodko rusza noskiem – w sensie Tuptusia, nie Karolina :)IMG_8453

Dziękuję Wam dziewczyny za gościnność :) Jesteście piękne!IMG_8477