Uncategorized

Slow Food

Na rynku pojawiła się nowa karma, którą miałem przyjemność się zajadać :)

Doctor Dog slow food dla psów – producent w opisie gwarantuje, że karma nie zawiera chemii.

Doctor Dog® Slow Food dla Psów nie zawiera żadnych barwników, zlepiaczy, uszlachetniaczy, polepszaczy smaku. Nie znajdziesz tu słodziku, który jest często dodawany do karm, a jego celem jest poprawienie łaknienia Twojego czworonoga.

Ja wcinałem wołowinkę jednobiałkową  (tak było napisane na opakowaniu). W skład karmy wchodzą: mączka wołowa, podroby wołowe, chrząstki wołowe, otręby pszenne, marchew suszona, pasternak suszony, natka pietruszki suszona, jabłka, ziemniaki, seler suszony.

Fakt, że nie ma wymienionych w składzie żadnych „E”, a i mój nadwrażliwy brzucho nie oburzył się na zmianę karmy – niezmiernie to cieszyło człowieków. Podobno okrutnie gazuję ^^ no i jak coś w jedzeniu mi nie spasuje to biegam na nocne spacery. Po Doctor Dog nie miałem najmniejszych brzuszkowych problemów :) Więc olbrzymi plus dla nich.

Wiecie co było najfajniejsze?
Koty mi zazdrościły! :)

Cenowo, jest to średnia półka: za 1kg karmy trzeba zapłacić ok 25 zł – jeżeli wasz przyjaciel ma problemy żołądkowe, watro sprawdzić czy Doctor Dog nie ma czegoś na Wasze potrzeby.

Więcej informacji na temat marki i produktów znajdziecie na stronie producenta:
doctordog.pl
Fanpage Doctor Dog [KLIK]