Pieskie życie

Spotkajmy się na-kawe.net

Lubimy z panią poznawać nowych ludzi … tzn ja mam z tym trochę problemów, ale szybko się przekonuję do obcych osób dlatego pani tym chętniej umawia się na spotkania żebym uczył się, że obcy ludzie nie są straszni.

Cieszą nas inicjatywy dzięki którym można spotkać się z ludźmi poza internetami. Niedawno powstał portal na-kawę.net, a że ja kawosz jestem to nie mogło mnie tam zabraknąć :)

001

Serwis ma służyć umawianiu się w realu. Nas oczywiście już możecie tam znaleźć, jak się zarejestrujecie (albo może już tam jesteście) to piszcie do mnie na @iwona-fado. Jesteśmy bardzo chętni na spacery w zasadzie w całej Wawie.

001

Cały serwis jest estetyczny i przejrzysty. Fajną opcją są grupy tematyczne, do których można dołączyć – ludzie informują o wydarzeniach oraz zapraszają się wzajemnie na spacery, kawę, do kina itp. W serwisie jest także opcja powiadomień mailowych (nowych postów w grupie). Jeśli nie chcesz publicznie się z nikim umawiać możesz napisać do kogoś prywatną wiadomość lub umówić się na czacie.

Zapraszamy do umawiania się z nami na wspólne spacery! :)