Uncategorized

brzuszkowe tabletki

W paczce z zoohurtowo były tabletki.. z założenia mają regulować procesy trawienne. Dobre zarówno dla psów jak i dla kotów :)
Ja jak zjem coś na dworze (zdarza mi się wciągnąć znaleźnego śmiecia :P) to mam rozstrój żołądka :( Nie raz było tak, że człowieki kilka razy w nocy musiały mnie wyprowadzać. Pani więc stwierdziła, że spróbujemy z tymi tabsami.. może coś pomogą. Od tygodnia dostaję 2 tabletki rano (smaczne całkiem więc zjadam je jako smaki :)).  Na razie nic z moim brzuchem się nie dzieje.. ale ciężko stwierdzić czy proszki mi pomagają.

Poza mną tabletki dostają też koty. 1/2 tabletki na kota i tu widać efekty. O ile Czarna nie miała żadnych problemów, o tyle Nakrapianej okrutnie z paszczy śmierdziało. Po tygodniu smrodu praktycznie nie czuć! Koty dostają rozkruszoną tabletkę razem z karmą, więc aplikowanie tabletki jest nieinwazyjne i bezbolesne zarówno dla pani jak i dla kotów :)

Tabletki zawierają:

Chlorofil – naturalny, zielony barwnik roślin – dzięki swoim właściwościom dezodorującym oraz absorbcyjnym łączy się z produktami metabolizmu przede wszystkim białek neutralizując nieprzyjemne zapachy wydzielane przez zwierzęta: nieprzyjemny oddech, zapach ciała oraz zapach odchodów.

Dodatek włókna Yucci Schidigera redukuje ilość wydzielanego amoniaku a co za tym idzie zmniejsza ilość nieprzyjemnych zapachów odchodów zwierzęcych.

Aktywne drożdże Saccharomyces wraz z błonnikiem zawartym we włóknach Yucci wspomagają procesy trawienne – utrzymują na stałym poziomie pH treści przewodu pokarmowego, regulują perystaltykę jelit, przez co wzmacniają działanie Yucci i chlorofilu. Dodatkowo, drożdże Saccharomyces są cennym źródłem witamin z grupy B regulujących procesy metaboliczne.

Tabletki można kupić TUTAJ 
Jeżeli stosowaliście te lub podobne podzielcie się opinią.