radosna twórczość, W czasie wolnym

DIY – wieszak z gałek od komody

Siedzenie w domu powoduje u mnie ogromną chęć zmian :D

Ta cała kwarantanna chyba mocno odbije się na naszym domowym portfelu ;) Swoją energię skupiłam na salonie i pokoju Chomiczka.

Detale robią całość

W mieszkaniu miejsca mamy w sumie niezbyt wiele. Gdy przychodzą do nas goście ich kurtki lądują w sypialni na łóżku. Ostatnio siedząc w deszczowy weekend wymyśliłam jak sobie z tym poradzić :) Firma Regałka podesłała mi cudowne gałki do komody. I to właśnie je wykorzystałam, żeby zrobić bajeczny wieszak, który jednocześnie jest ozdobą naszego salonu. Do Prostej drabinki przykręciłam gałki w delikatnych kolorach – mamy junikorny w salonie <3

This slideshow requires JavaScript.

Czego użyłam:

  • drabinka – zamiast drabinki możesz użyć deski pomalowanej na biało zamocowanej na ścianie
  • wiertarka
  • gałki

To wszystko :) przy takich pracach domowych ograniczeniem jest tylko wyobraźnia, więc „sky is the limit” :)

Ozdobne gałki w pokoju dziecięcym

This slideshow requires JavaScript.

Doskonale komponujące się w dziecięcym pokoju ozdoby i praktyczne wieszaki w jednym. Pastelowe kolory pasują w zasadzie do wszystkiego, a kształty są idealne dla małej miłośniczki kucyków, junikornów i alikornów ;) Bardziej „męskie” wzory do chłopięcego pokoju też znajdziesz na stronie regałki.

Gałki w pokoju Chomiczka przykręciłam do szafki z zabawkami. Pierwotnie miały one wisieć na ścianie, ale na ich miejsce wymyśliłam inną ozdobę (jak tylko ją zrobię, o na pewno będę się chwalić ;))

Jak masz jakiś kozacki pomysł co można samemu zrobić w domu i do tego zaangażować w to dziecko to dawaj znać. Przy okazji zapraszam Cię do wpisu z pomysłami na kreatywne zabawy dla najmłodszych :)