Uncategorized

Fitmin

Niedawno dane mi było testować karmę Fitmin – jakie są moje wrażenia?

Po pierwsze sama zawartość paczki była super!

Poza karmą, była torba-wór, turystyczna miska (która już zdążyła być użyta kilka razy), koszulka dla pani, oraz brelok do kluczy z żetonem do wózków sklepowych :)

 

Nawet koty były zadowolone, bo miały karton i folijkę (czarna nie chciała z niej zejść) :)

 

 

Po drugie :) opakowanie karmy było na tyle duże, że mogłem raczyć się nim kilka dni :) więc mogę o karmie napisać kilka słów więcej.

 

 

Sama karma jest super, nie pęcznieje, bardzo mi smakowała i nie miałem po nich problemów z żołądkiem :) Duży plus!

Na stronie producenta możecie sprawdzić jakie mają dostępne smaki [KLIKNIJ TUTAJ] Polecam obejrzeć filmik z produkcji karmy :) nam się bardzo spodobał [KLIK]

Ja jadłem królika z ryżem z serii Solution- są to produkty skoncentrowane na rozwiązywaniu problemów żywieniowych. Królik & ryż to karma hipoalergiczna – zawiera 1 źródło białek pochodzenia zwierzęcego, nie zawiera pszenicy i kukurydzy (czyli źródeł alergenów).

Producent zapewnia, że karma zawiera świeże mięso, a duża zawartość białek pochodzenia zwierzęcego i powłoka z ekstraktem wątrobowym na powierzchni każdej granulki gwarantują wyjątkowy smak karmy (pani nie próbowała, ale ja się zajadałem :)), oraz że karma nie zawiera sztucznych barwników i dodatków smakowych.

 

 

Nie mamy laboratorium żeby sprawdzić skład karmy, dla mnie ważne jest to, że:

  • zjadałem całą porcję, ale nie byłem głodny – w przypadku karm, które pęcznieją nie zjadam zalecanej dawki, albo po jedzeniu jestem ociężały
  • karma nie śmierdziała moim człowiekom
  • nie miałem żadnych sensacji żołądkowych – co niestety przy zmianie karmy jest dość częstą moją przypadłością