O nas

Nasza przygoda rozpoczęła się od adopcji psiaka, który zaczął jeździć z nami wszędzie. Fado zwiedza z nami Polskę oraz jeździ na wszelkiego rodzaju wycieczki i rodzinne wakacje. Od ponad 6 lat towarzyszy nam również nasza córka, która staje się coraz większą inspiracją zarówno podróżniczą jak i fotograficzną.

Latem 2019 roku, nasze stado uzupełniła i wypełniła ogromem puchatej radości Farsa.

Podróże są ciekawsze, gdy trzymasz w ręku smycz :)

Blog, oraz w sumie nasze życie, tematycznie krąży dość mocno dookoła Fadziastego i Farsy, dlatego też zdarza mi się pisać gdzie warto wybrać się z psem.

Co robimy na co dzień?

Spacerujemy po Warszawie i jej okolicy. W weekendy najczęściej uciekamy w las. Poznasz nas po kolorze sierściuchy, zazwyczaj taszczymy ze sobą aparat :) Zapraszamy na wspólne spacery!

Nasze kanały w soszialach:

Fejsbuk [KLIK]

Instagram [KLIK] 

Na instagramie znaleźć nas można również po tagach:

#stadowpodrozy #zlamatkatrip #chomikodkrywca #psiewedrowki #czlowiekchomik

Kim jesteśmy?

fado Fado – psi oszołom, który jest naszym codziennym wyzwaniem. To on stał się naszą motywacją i nauczył nas odpoczywać blisko natury. Zawsze z nami, nieprzerwanie od 9 lat.
Farsa – dołączyła do nas latem 2019 roku. Wystraszona puchata kulka zaczyna otwierać się na nas i na nowe emocje. Powoli dogrywamy się, a Farfocel uzupełnia nasze stad o niesamowitą ilość kudłatego szczęścia.
Amelka – lat 6. Ten mały człowiek jest bardzo ciekawy świata i lubi być blisko natury. Najlepiej odnajduje się biegając boso po trawie, lub bawiąc się w kałużach. Gdzie ona tam i my :)
iwona Iwonato ja :) O nieludzkich godzinach w swoje wolne dni czaję się w krzakach z aparatem i “poluję” na zwierzęta. Czasami ciągam ze sobą zaspane psy, które dzielnie towarzyszą mi podczas leśnych eskapad. Dbam by na blogu i naszych socialach nie brakowało pięknych zdjęć, a nasza córka na potrzeby kolorowych kadrów ma pozwolenie na malowanie siebie i wszystkiego dookoła :)
krzysiek Krzysiek – nasza blogowa szara eminencja, dzięki niemu wszystko na blogu działa jak powinno, a w tekstach jest odpowiednia ilość przecinków :) Pojawia się na zdjęciach, a czasami nawet skrobnie coś o rodzicielstwie z punktu widzenia ojca.

Kontakt:

Mail: kontakt@zgranestado.pl

Projekty:

DogBlog – współtworzyliśmy wraz z 8 innymi psimi blogerami grupę DogBlog. Wspólnie organizowaliśmy kiermasze z których zysk przeznaczony był na fundację/schronisko pomagające bezdomnym psiakom. Organizowaliśmy także Psią Dolinę – piknik dla ludzi i psów :)

Kudłaty kadr – poradnik fotograficzny tworzony przez nas, fotografów amatorów. Dzielimy się tym co sami wiemy i potrafimy w temacie zatrzymywania chwil na fotografii.

Piesosfera – spotkania integracyjno-edukacyjne psich blogerów.

 

Pisali i mówili o nas:

Magazyn „W podróży” str. 64

Tygodnik Wprost: Ciąża w biegu

10785098_646988172076282_419541329_n

Serwis informacyjny NaTemat.pl (seria postów w ramach współpracy z PZU):

Iwona bloguje i biega. Ale nie sama, towarzyszy jej pies-profesjonalista

Najlepszy partner do biegania

Bieganie w ciąży

To jeszcze nie koniec – moje postanowienia na 2015 rok

Byliśmy nawet w TV :)

Pytanie na Śniadanie: pracują z psami i dla psów

484293_600631939950543_1183467643_n

Pojawiliśmy się również w raporcie OX Media o zwierzętach w sieci i zostaliśmy wymienieni jako blog ekspercki (jeszcze jako psie wędrówki): czytaj TUTAJ.

001

Serwis foch.pl wymienił nas, a raczej naszego Fadzioszka, jako internetową gwiazdę instagrama w artykule pt. „Polski internet kocha kundelki!” Dodatkowo artykuł ten został również opublikowany w serwisie gazeta.pl

13769591_1054519151262891_9017085231991437076_n