Pieskie życie

#BFGdańsk 2014

IMG_7797To był bardzo intensywny weekend! Pani reprezentowała bloga na jednym z najważniejszych (o ile nie najważniejszym) wydarzeniu dla polskich bloggerów: Blog Forum Gdańsk!
IMG_7802Ja niestety nie mogłem się pojawić ponieważ w tym roku #BFG odbywało się w Teatrze Szekspirowskim, a w takie miejsca psiaków nie wpuszczają. Nic straconego, morze zobaczę w sylwestra, a na #BFG może uda się pojechać za rok, a na potrzeby relacji z wydarzenia oddaję głos pani :)
IMG_7800Gdańsk jest przepięknym miastem i wcale mnie nie dziwi, że to właśnie tu jest organizowana tak fantastyczne wydarzenie jak Blog Forum Gdańsk.

To był weekend ze zdecydowanie za małą ilością snu, zrekompensowaną przez mega fantastycznych ludzi, z zajebistym podejściem do życia, kreatywność osiągnęła taki poziom, że w teatrze dach otwierali ^^

Coś czego byłam bardzo ciekawa to zdjęcia wykonane przez Renate Dąbrowską, której nie udało mi się złapać podczas konferencji. Dziewczyna zrobiła genialne zdjęcia bloggerom podczas ich pracy, projekt o nazwie „Mój B(v)log. Moja pasja. Moja praca” pokazuje nie tylko pasję fotografowanych osób, ale także to ile pracy bloggerzy wkładają w to co tworzą. Mam nadzieję, że będzie można zobaczyć zdjęcia online – jeżeli ktoś ma info lub linka niech pisze w komentarzu.
IMG_7806Z roku na rok chętnych do wzięcia udziału jest coraz więcej. W tym roku było ok 700 zgłoszeń a zaproszono w sumie 150 bloggerów + prelegentów. Tym bardziej jestem dumna, że mogłam uczestniczyć po raz drugi już w tym wydarzeniu. Nie ukrywam, że chcę kiedyś stanąć na scenie jako osoba mająca do powiedzenia coś wartościowego i będę do tego dążyć :)
IMG_7807 IMG_7808 IMG_7811Niesamowicie miło było słyszeć że naprawdę sporo z Was (uczestników) zna i czyta Psie Wędrówki! Najbardziej rozczulił mnie Edwin, któremu bardzo dziękuję za miłe słowa :) Oczywiście na tak ważnym wydarzeniu nie mogło zabraknąć Ilony oraz Bazyl Lia z którymi także udało się zamienić kilka słów w pokoju relaksu. Ilona, wielkie dzięki za poznanie mnie z blogerkami parentingowymi – ich wiedza niedługo mi się przyda :)

Swoją drogą chillout room zaaranżowany był przez IKEA i zakochałam się w pufo-siedziskach! Nie wiem jak się to nazywa i przez to nie potrafię znaleźć produktu na stronie IKEA, więc jak wiecie o czym mówię to ślijcie link :) Można było także zrobić sobie zdjęcie na okładkę katalogu IKEA.
IMG_7825 IMG_7851Jest coś magicznego w tym wydarzeniu. Każdy uczestnik jest nie tylko żądny wiedzy i informacji płynących ze sceny, ale też poznawania nowych ludzi… w tym roku mam wrażenie że ta chęć odkrywania nowych blogów i poznawania bloggerów była dużo silniejsza niż rok temu. A może to tylko moje odczucie, bo czułam się bardziej swojsko przez co nie miałam problemów z zagadywaniem „człowieków” których nie znam?

Bardzo się cieszę, że udało mi się porozmawiać z Marcinem, który jest reporterem i opowiada historie polskich żołnierzy w Afganistanie. Wiem, że mówiłam to osobiście, ale robisz ogrom niesamowicie dobrej roboty. Żeby w ogóle się tego podjąć trzeba mieć ogrom samozaparcia i niesamowicie silną czachę – po tym co usłyszałam od Ciebie tylko się utwierdziłam w tym przekonaniu.

IMG_7858

IMG_7899W tym miejscu chciałam powiedzieć, że przez brak alkoholu doceniłam smak wybornej kawy :) A Instadruk zafundował nam wszystkim nasze zdjęcia na papierze! Uwielbiam sama tworzyć albumy ze zdjęciami np. tutaj możecie zobaczyć moją „twórczość”.
IMG_7900 IMG_7905

IMG_7911Zafascynowały mnie rysunki tworzone od ręki przez Glinianą kurę! Dziewczyny mają niesamowity talent i jestem oczarowana produktami na ich stronie.
IMG_7875

Głód wziął górę i w zacnym gronie ruszyliśmy w miasto w poszukiwaniu jedzenia. Gdańsk jest piękny i mieszkają w nim fantastyczni ludzie! :)
IMG_7922

IMG_7924 IMG_7933 IMG_7945

Dziękuję za geekowskie rozmowy, nie tylko z facetami + piwne blogi (zwłaszcza ten od Michała*)! W dwa dni odbyłam ich więcej niż przez cały rok! :) Cieszę się tym bardziej, że moje pomysły na bloga związane z taką tematyką spotkały się z wielką aprobatą więc szykujcie się na nowości :)

*Mimo iż alko nie pijam to na smaka spróbowałam piwa Michała i powiem wam, że jest genialne! Gdyby ktoś z Was chciał spróbować to piwka pochodzą z browaru Kingpin i nosza nazwę Rocknrolla i Berserker.
IMG_7954 IMG_8007Część integracyjna rozpoczęła się od koncertu Patrycji Kosiarkiewicz! Ja ją i jej zespół pamiętam jeszcze z listy 30 TON :)

Powiem jedno: dali czadu!
IMG_8074 IMG_8081 IMG_8157 IMG_8171IMG_8212 IMG_8225Były tańce i wielki tort! IMG_8241Największe owacje i najsilniejszy odzew miały wysątpienia Michała i Moniki, którzy mówili o wartości swoich czytelników, o tym jak dążyć do realizacji marzeń i wcale nie byli sztampowi. Serdecznie gratuluję fantastycznych prelekcji.
IMG_8252 IMG_8264 IMG_8266 IMG_8273

Podczas kończącej dwudniowe event gali zostały wręczone nagrody:

Blog Forum Gdańsk Award, Marka Przyjazna Blogerom: #Somersby
Blog Forum Gdańsk Award, Bloger Wpływowy: Tomek Tomczyk
Blog Forum Gdańsk Award, Bloger Odpowiedzialny Społecznie: Michał Szafrański
Nagroda Jury, Blog of Gdańsk 2014: z2strony.pl
Nagroda Czytelników, Blog of Gdańsk 2014: Politechnika Fashion

IMG_8275 IMG_8282 IMG_8290Michał jeszcze raz wielkie gratulacje! Należało Ci się!
IMG_8294 IMG_8303 IMG_8306

Kasiu, Tomku, Kubo dzięki za towarzystwo a całemu tłumowi za zacne przejęcie naszego mieszkania :) Wielkie dzięki dla organizatorów! Cieszę się, że mogłam z taką ilością osób porozmawiać i poznać ogrom nowych blogów! Mam nadzieję, że do zobaczenia za rok!

wer_20141026-183409

fot: Dominik Werner

ps. widzimy się na blogowigilii?