konkurs, Pieskie życie, Pomoc

Kiermasz z Miśkiem

26.10 odbędzie się kiermasz i tym samym finał konkursu rysunkowego Narysuj „Miśka” :)

Oczywiście DogBlog jak zwykle działa dla zwierzaków w potrzebie, tym razem zbieramy dary dla Krzykosiaków, które są pod opieką Fundacji Przyjaciele Czterech Łap.

Kiermasz odbywa się także dzień po Dniu Kundelka ;)

Główną atrakcją imprezy będzie premierowe czytanie Bajki o Miśku napisanej przez psychologa Anitę Janeczek – Romanowską (prywatnie pani naszej kumpeli Nuciejki) i ściśle z tym związany konkurs plastyczny dla przedszkolaków i uczniów klas 0-3.

10 thoughts on “Kiermasz z Miśkiem

 1. No nie wiem :) Czytałam akurat artykuł nt ich zarobków w Polityce czy jakimś innym tego typu piśmie. Były między innymi wypowiedzi Fashionelki, a ona na swoim blogu także opisuje swoje przychody i wydatki :). Jedyne co, to zastanawiać się czy tak też wygląda stan faktyczny ;-). Ale jednak reklamy na wyłączność to może być dość dobry pieniądz.
  10 UU? :>
  Cóż, każdy wybiera własną drogę, tę blogową także ;-).

 2. Właśnie przeczytałam Wasz komentarz:). I aż mi się mordka uśmiechnęła, bo to był chyba jeden z pierwszych sensownych na moim blogu. Nawiązujący do treści, a nie tylko zapraszający na kolejnego bloga.
  Też myślę, że praca Franciszka jest przełomowa, i fantastycznie, że ktoś tak ważny wreszcie zajął się tematem. Hipokryzja i zakłamanie współczesnych apostołów powoduje, że ludzie odsuwają się od kościoła.
  Jeśli chodzi o psiaka, to czy jest z nim prosto, czy nie, bardzo zazdroszczę:). Ja nie miałam jak dotąd możliwości, żeby mieć swojego i jest mi z tego powodu smutno :). No, ale, jeszcze na emeryturze będę miała czas! ;-)
  Pozdrawiam:).

  1. cieszy mnie to, w dzisiejszych czasach bardzo łatwo anonimowo krytykować, a to co robi Franciszek jest MEGA WIELKIE!

   co do psa to lepiej zdrowo do tematu podejść, lepiej przeczekać aż będziesz miała więcej czasu na psiaka niż tak jak robi to wielu ludzi wziąć i oddać…

 3. Jakoś przypadkiem latając po blogach weszłam do Was i proszę! Koledzy od szablonu:).
  Macie pięknego psa i to, że wzięliście go ze schroniska jest wspaniałe! Tak się wydaje, że to jest proste, a jednak większość ludzi woli dystyngowane rasowce. Brawo :).
  Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *