Pieskie życie

Kolejny rok mija

Chciałem zrobić podsumowanie całego roku w jakimś porządku chronologicznym, ale tyle się wydarzyło wszystkiego, że chyba nie jestem w stanie po kolei tego ułożyć :)

Dlatego będzie mały miszmasz najważniejszych wydarzeń związanych ze mną i z blogiem.

Zmiana wyglądu bloga i przejście na własny serwer :)

Blog forum Gdańsk! Ogromne wyróżnienie dla nas – możliwość wzięcia udziału w największej blogowej imprezie w pięknym mieście Gdańsk. No i nie możemy zapomnieć o spotkaniu z Jurkiem Owsiakiem!
IMG_8531

Najpopularniejszy wpis: Dlaczego człowieku nie powinieneś mieć psa – ponad 200 udostępnień!

Kolejne akcje grupy DogBlog– „narysuj Miśka” i czytanie przepięknej bajki o Miśku :) A także Psia gra miejska, której popularność przerosła nasze najśmielsze oczekiwania!
_MG_3409

Minęły 2 lata odkąd jestem z Wami!
IMG_20130929_170401

Dostałem paszport :) a potrzebny mi jest on, ponieważ wybieram się z człowiekami na długi urlop „tropem renifera
mapka

Warszawa jest miastem psolubnym [KLIK]

Nosiłem gips, miałem rehabilitację i dzięki temu udało mi się uniknąć poważniejszego urazu kręgosłupa i tym samym operacji. [KLIK]

Super odzew na akcję „nie porzucaj psa
003

Poznałem Diunę z Watahy 3 wilki – [KLIK]

Zostałem operatorem kamery! [KLIK] _MG_9631

Pani była w TV :) [KLIK]

Poza tym poznałem dużo fajnych ludzi i psiaków, zaliczyłem ogrom spacerów, byłem w kilku kawiarniach, zacząłem jeździć metrem! i w ogóle komunikacją miejską :) Coraz lepiej znoszę nowych gości w naszym mieszkaniu. Zacząłem jeździć do pracy z moimi człowiekami.

Rok minął bardzo szybko, wiele się działo, a najfajniejsze jest to, że 2014 rok niesie ze sobą jeszcze więcej wydarzeń! :)