W czasie wolnym

parapet

Człowieki znowu wszystkie rzeczy przeniosły w nowe miejsce .. trochę się bałem, że chcą mnie zostawić.. bo zabrali wszystko i pojechali, a ja zostałem z ludźmi u których mieszkaliśmy. Ale na szczęście oni tylko rzeczy zawozili do nowego domku.

A wieczorem przyszli znajomi i się dużo śmiali i bawili ze mną, nawet na rękach mnie nosili (choć nie do końca wiedziałem czy mi się to podoba).

Fajnie tu, ino tych drugich ludziów mi brakuje, wczoraj przyjechali w odwiedziny i się ze mną bawili :)

Teraz mieszkamy Bródnie i na spacery chodzimy do takiego fajnego dużego parku, poznaje nowe psiaki na spacerach .. podobno zostaniemy tutaj na dłużej .. no ale zobaczymy czy te moje człowieki znowu czegoś nie wymyślą :)

Tak to już z nimi jest, że nigdy nie wiadomo co im w tych główkach siedzi..

No i teraz czekamy na koty ;)

ps. jest tu ktoś kto może mi pokazać okolicę?

7 thoughts on “parapet

  1. Ja Franek ci mówię, nie bądź głupi i nie dawaj się brać na ręce. Ja się nie pozwalam, suszę zęby i od razu rezygnują. Dobrze będzie koleżko, chata wygląda cudnie. No i park masz, to dobrze

  2. oj wystraszyłem się bardzo, a co do przeprowadzek to moje człowieki często się przenoszą .. ale teraz podobno mamy pomieszkać tutaj dłużej :)

    ps. nie mogę odpisać u ciebie bo mam wyłączone obrazki w przeglądarce (mam neta z telefonu) a ty masz weryfikację obrazkową :P

  3. no się musiałeś nastarchać. nie wiedziałam, że tak może się dziać. myślałam, że tylko zwierzaki się przeprowadzają. na pewno będzie tam fajnie jak masz park i nowe psiaki a najważniejsze, że masz swoich ludzi. pozdrawiam Was i powodzenia w nowym mieszkaniu.

    PS
    ja też nigdy nie wiem czy na rękach mi się podoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *