Uncategorized

Gdybym miał moce superbohaterów

Moje człowieki pomimo swojego wieku, prawie podeszłego, mają prawdziwego jobla na punkcie superbohaterów. A że rok 2015 zapowiada się pod znakiem Marvela, to i ja stwierdziłem, że napiszę coś w podobnej tematyce. Mianowicie pomyślałem sobie co bym zrobił, gdybym miał supermoce bohaterów komiksowych.

Wolverine – wyobrażacie sobie mnie z takimi pazurami*?! Przekopałbym każdy ogródek, chociaż panele w mieszkaniu marnie by wyglądały :) Za to zadrapania na nosie po kotach goiłyby mi się ekspresowo.

*żaden kot by mi nie podskoczył ^^

Kapitan Ameryka – niczym kapitan dobro pomagałbym ratować wszystkie zwierzaki w potrzebie.

Jak to pani stwierdza, jest to postać średnio finezyjna (podobno gorszy jest tylko jest Aquaman), ale za to ma kozacką tarczę :)

Batman – (co prawda nie Marvel a DC, ale jest jednym z najpopularniejszych superbohaterów) z takimi gadżetami jakie ma ten facet złapałbym każdego, kto choćby pomyślałby o krzywdzeniu zwierzaków! Swoją drogą to ciekawa postać, bo pomimo iż Batman jest bohaterem pozytywnym to jego strój i sposób bycia jednak jest dość mroczny.

Cyklop – przepaliłbym swoimi laserowymi oczami kraty w laboratoriach i uwolnił wszystkie zwierzaki.

Hulk – „Hulk smash!” każdego kto robi krzywdę zwierzętom!

Ironman – ulubiona cecha to inteligencja, ten facet w zasadzie zawsze ma coś do powiedzenia i jest przy tym nie tylko zabawny ale i piekielnie inteligentny – prawie jak ja! :) Z taką ilością kasiory mógłbym pomagać bezdomniakom bez tej zbroi, ale w sumie jest fajna więc bym sobie ja zostawił.

Spiderman – wyobrażacie sobie minę Czarnej gdybym zaczął ją gonić… po ścianach? :D

Superman* – yyy nie, zdecydowanie nie, jestem zwierzem naziemnym a szpony Logana i zdolności Spidermana w zupełności wystarczyłyby mi żeby pomagać potrzebującym i wkurzać moje koty :)

A w którego superbohatera Wy byście się wcielili i jak wykorzystalibyście tę moc? :)

13 thoughts on “Gdybym miał moce superbohaterów

 1. Do 2020 roku ma wyjść koło 20 filmów Marvela, ale ja osobiście w to nie wierzę.
  Widziałem nawet w lineup’ie ”Civil War” – to tak niszowa historia, że nie wyobrażam sobie jej na ekranie. Chociaż w tytule pojawia się ”Kapitan Ameryka”, więc może zawężą historię wyłącznie do tego bohatera? Wtedy to jednak nie takie ”civil” war ;)
  O ile jeszcze Deadpool się nada (ale tylko 18+, błagam) to już mniej standardowe (a szalenie popularne w wąskiej grupie fanów) raczej się nie sprawdzą.

  1. Ostatnio zrobili kilka filmów PG 16 i całkiem fajnie im to wyszło, a żeby było jednak bardziej krwawo/brutalnie to Rka musiałaby być. Co do tytułów które mają wyjść, to też nie wierzę, że taką ilość wypuszczą. Nam się marzy na ekranie Spawna zobaczyć :)

    1. Zobaczymy jak to będzie – liczy się jakość. Wolałbym jeden dobry film i konkretny niż 20 gniotków.
     Ogólnie to najbardziej lubię pajęczaka i serce mnie boli, że w nowych filmach jest takim ciapciakiem, wolałbym z serii Ultimate.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *