Pieskie życie

goście

Ale fajne człowieki późną wieczorową porą nas odwiedziły :) Fakt, że było to tydzień temu, ale pani miała ograniczony dostęp do swojego laptopa na którym ma zdjęcia.
Ola i Tomek prowadzą DT u 7 kotów, można ich podopiecznych na facebooku zobaczyć facebook.com/u7kotow.
Ja oczywiście musiałem poinformować po swojemu, że mimo, że ich nie znam a człowieki moje ich lubią, to mają się mieć na baczności .. nie do końca się to spodobało towarzystwu więc burę zebrałem za brak kultury.. ok racja, należało mi się, ale i tak czuję się zobowiązany informować wszystkich że ja tu rządzę .. znaczy pilnuję ;)
aaa a w temacie rządzenia .. czy też pilnowania :)

Pierwszy raz spałem na pościeli z człowiekami! śmiesznie tak, wiercą się i kołdrę spod zadka wyciągają .. i nijak się między nich nie mogłem wkomponować – udało mi się dopiero rano.. a po chwili człowieki się obudziły i miałem caaaaałą kołdrę dla siebie!.

Manewr spania na pościeli udał mi się wyłącznie dlatego, że goście spali w łóżku a moi na podłodze :)

Kilka zdjęć nawet koty mają zrobione :)

i weź tu ignoruj takie kociszcze ..

ej! nie wolno robić zdjęć jak ktoś mówi! :)

Kot w „kawałkach”:

I że to niby ja mam straszną paszczę?!

Znudzona wszystkim Czarna :P

Zapraszamy częściej :)

11 thoughts on “goście

  1. Justyno – cały czas mnie smakami karmili :P

    Ewo – ja zanim trafiłem do człowieków to mieszkałem na dworze i spałem często na betonie, więc przez pierwszy tydzień w ogóle nie wiedziałem do czego moje posłanie/legowisko służy :P a człowieki nastawiając się na to że będę wielki (miałem potwornie duże łapy) bali się, że potem mnie nie oduczą spania w pościeli ;)

    Kfiatek – a jaka gaduła z niej .. łomatko

    Ola i Marta – bardzo dziękuję i zapraszam do odwiedzania :)

  2. Witaj :) Piękne zdjęcia :) super,że polubiłeś gości :) dobry z ciebie piesek :) Ha,ha,ha Fadusiu,gdzieś ty pchał się do łóżek :)Mój Goldi i Ivo cały czas śpią w łóżku,czasem spychają mnie z poduszki i na niej się kładą :) Teraz na moim blogu są zdjęcia w jakiej Ivo pozycji śpi na łóżku :) Pozdrawiamy:Ewa,Goldi i Ivo :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *