Do poczytania, Pieskie życie

#ShareWeek 2015

Andrzej z JestKultura.pl wymyślił kapitalną akcję o nazwie #ShareWeek – jest to jeden tydzień w roku, w którym blogerzy polecają się wzajemnie :) I wcale nie chodzi tu o „kółko wzajemnej adoracji” bo większość polecanych blogów to odkrycia autora, lub treści, które ich inspirują.

W ubiegłym roku polecaliśmy wraz z człowiekami kilka blogów, w tym wybrałem z panią trzy, które ze szczerym serduchem możemy polecić :)

 

fff2

Futra Specjalnej Troski

Psia tematyka jest mi bardzo bliska, a Karolina dodatkowo porusza temat psiej niepełnosprawności. Poza tym, że sama ma dwa futra specjalnej troski to jeszcze promuje adopcje takich zwierzaków. Nie oznacza to jednak, że na blogu są smutne historie psiaków po przejściach. W postach znajdziecie ogrom psiej i człowieczej radości :)

 

logo_nowe_800

Urlop na etacie

Niesamowicie radośni i pozytywni ludzie, podróżują pracując na etacie, do tego mają kapitalnego psa, który ma sierść jak kołderka :) Jak to mówią, chcieć to móc!

001

niby geek

geek, mąż, lada moment ojciec i zapalony gracz … no i do tego mój pan :) Zapewne i ja się przewinę przez jego bloga, bo jakżeby mogło być inaczej ;)

ps. foto tytułowe zrobione przez Futra w Obiektywie