Pieskie życie, psolubne miejsca

Spotkanie piesosfery

pieso - szare

19.03 odbyło się drugie spotkanie piesosfery, ale pierwsze w takiej zwartej formie warsztatów :)

Psi blogerzy rosną w siłę, a warsztaty miały na celu podzielenie się wiedzą i doświadczeniem oraz dyskusje na tematy związane z technicznymi aspektami oraz o wizerunku i współpracy.

DSC_6094

Organizatorami Piesosfery byliśmy my oraz Ola i Michał z bloga makulscy.com.

DSC_6104

Podziękowania należą się Ilonie Patro za pomoc oraz wykład na temat współpracy z firmami, Luizie Jurgiel – Żyle za podzielenie się swoją wiedzą na temat wizerunku, Karolowi „Ascotowi” Zalewskiemu za naprostowanie nas i wyedukowanie z zakresu SEO, najbardziej psiolubnej kawiarni w Warszawie Labour Cafe za udostępnienie nam lokalu i przepyszną kawę i ciastka dla uczestników oraz smakołyki dla psów! Oraz last but not least Deseo za kosmicznie piękne i pyszne ciastka <3

DSC_6114

DSC_6125

Poza człowiekami edukowały się także psiaki :)

DSC_6129

Spotkanie rozpoczęli Aleksandra i Michał, którzy opowiadali o technicznej stronie prowadzenia bloga na wordpressie. Natomiast my dyskutowaliśmy na temat monetyzacji bloga, współpracy, umów oraz o tym jak można ukryć się na własnym blogu :)

DSC_6142

Uczestnicy od samego rana do wieczora byli bardzo aktywni i chętnie komentowali i dyskutowali z prowadzącymi piesosferę.

DSC_6176

DSC_6182

DSC_6183

DSC_6187

DSC_6205

DSC_6210

DSC_6226

DSC_6230

DSC_6241

DSC_6248

DSC_6258

Deseo nie powinno robić tak ładnych słodyczy, bo dziewczyny zamiast jeść to podziwiały :)

DSC_6261

DSC_6263
DSC_6269

Po całej tej burzy mózgów dobrze było usiąść przy piwku w psiolubnym lokalu 8stóp cafe.

DSC_6272

Pełną galerię znajdziecie na naszym facebooku [KLIK], na facebooku u Bohuna [KLIK].

Zapraszamy również do polubienia i śledzenia tego co się dzieje na fanpage’u Piesosfery :)

7 thoughts on “Spotkanie piesosfery

 1. Takie spotkania wyglądają super, ale wydaje mi się, że Legion do takich zabaw się nie nadaje – za bardzo jest na inne psy.

  Na pewno takie szkolenio-warsztaty są spoko, ale jestem bardzo ciekawy ich prowadzenia oraz tematyki. W sumie każda branża blogowa (lifestyle, kulinaria itd.) mają takie swoje warsztaty i zauważyłem, że na każdych mówi się o czymś innym. Pewnie związane to z tym, że większość prowadzących to samouki, więc nie ma jednego, standardowego rozwiązania, ale cóż.

  Najbardziej mnie ciekawi co takiego ciekawego mówili o SEO, bo to taki temat dziwny aktualnie w związku z ostatnimi zmianami Algorytmów Google. Kazali wam budować bazy linków? ;)

  1. Zdecydowanie bazy linków to przeżytek, za który gógl potrafi srogo ukarać :) Karol, który prowadził tę część warsztatów bardzo rzeczowo i w zrozumiały sposób opowiedział jakie podstawowe błędy robimy i jak tym samym sobie szkodzimy.

   Na kolejne warsztaty będziemy prowadzili zapisy i będziemy o tym informować na blogu.

   1. Taki rozmach? ;) To w sumie dobrze. Informacje o SEO również, ponieważ ciągle są te firmy, które się reklamują szybkim pozycjonowaniem, a wiem, że wiele osób z tego korzysta. Tylko można zostać oflagowanym przez Google przez takie rzeczy ;)

    1. taaak wiemy, natomiast osoby, które zaprosiliśmy jako prelegentów to sprawdzeni ludzie z ogromną wiedzą :)

     a co do rozmachu to chcemy weekendowe warsztaty zrobić z dużo szerszej tematyki i zdecydowanie bardziej szczegółowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *