Pieskie życie

Spotkanie piesosfery

UWAGA UWAGA :)

Wraz z autorką bloga Przez Świat z Labradorem organizujemy spotkanie psich bloggerów i vlogerów (?), a także osób, które chcą spotkać autorów swoich ulubionych blogów lub planują takowego bloga założyć :)

plan działania:

Czas: 12.04 godzina 11:00
Miejsce: wybrzeże Puckie (jest miejsce do zaparkowania auta i polanka gdzie psy będą mogły się obwąchać i zapoznać): mapka

Plan:
11:00 – zbieramy się na miejscu
11:15 – spacer wzdłuż wisły
11:45 – park Praski – mapka

12:30 – spacerkiem udajemy się w stronę Pubu Łysy Pingwin gdzie czekają na was atrakcje, o których już wkrótce napiszemy :)

Strona wydarzenia TUTAJ, w tym wpisie także będziemy na bieżąco aktualizować informację :)

wydarzenie

16 thoughts on “Spotkanie piesosfery

 1. Choć mnie nie będzie to życzę Wam świetnego spotkania. Moja Pańcia niestety uszkodziła nogę i ostatnio chodzę tylko po „swojej” polanie lub jeżdżę z Pańciem do moich psich kumpli. Mam nadzieję, że następnym razem uda mi się z Wami spotkać.

   1. Dzięki, przekażę ;)
    Następnego dnia po naszym spotkaniu na polach PGRowskich wyszliśmy po bułki… Pańcia na górkowatym terenie na błocie zrobiła coś na kształt nieudanego salta i skręciła śródstopie. Moje lizanie jakoś jej nie pomogło :(
    Ale jest lepiej – już nie zatrudnia połowy rodziny, aby ktoś w ciągu dnia ze mną wychodził, ale powolutku wypełzamy na naszą polankę co jeszcze niedawno było nie do pomyślenia. ;)

    Pozdrowienia dla Was! :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *