adopcja, Pomoc

#JestęPatronę akcji Wilanów Kocha Zwierzaka

Setki potrzebujących zwierzaków otrzymuje karmę, koce, akcesoria, a dziesiątki z nich nowy dom. Mowa o akcji Kochaj Zwierzaka, cyklicznej imprezie, która na stałe wpisała się w kalendarz najważniejszych akcji na rzecz zwierząt w Warszawie.

11923599_916833771721993_6793034346781661521_n

Z wielką radością chcę Was zaprosić do Wilanowa na wydarzenie „Wilanów kocha zwierzaka”, której Psie Wędrówki zostały patronem! :)

kocha 23

Pierwsza edycja odbyła się 13 i 14 września 2014 r. na Plaży Wilanów i odniosła ogromny sukces, pozwalając na zgromadzenie dużej ilości pokarmu (przed zimą) oraz adopcje zwierząt, porzuconych w czasie wakacji.

Niesamowitą sprawą jest móc wspierać zwierzęta znajdując im ciepłe, pełne miłości, nowe domy –

mówi jedna z dziewcząt, wspierających akcję „Wilanów Kocha Zwierzaka”

Tegoroczna akcja odbędzie się w dniach 12 i 13 września na Plaży Wilanów, koło placu zabaw dla psów. Zostanie przeprowadzona zbiórka karmy dla psów i kotów, koców, poduszek oraz innych akcesoriów. Zorganizowana będzie również kocia i psia adopcja na miejscu wydarzenia. Zwierzęta pochodzą z Kociego Azylu – Schroniska Św. Franciszka oraz Fundacji Azylu „Pod Psim Aniołem”. „Wilanów Kocha Zwierzaka” organizowany jest przez uczestniczki III edycji programu Debiutantki. Akcję wspierają: Urząd Dzielnicy Wilanów m. st. Warszawy, Fundacja im. Królowej Marii Kazimiery, Stowarzyszenie Akademia Wilanowska oraz Centrum Kultury Wilanów. Partnerami akcji są : Fundacja Św. Franciszka , Fundacja Azylu pod Psim Aniołem, Studio Aerografu Gałka Design, Miasteczko Dzieci.

W Projekt WILANÓW KOCHA ZWIERZAKA, Debiutantki chcą tchnąć jak najwięcej życia i zaangażować mnóstwo fantastycznych firm, dzięki którym będzie można pomóc jeszcze większej liczbie czworonogów tak bardzo zależnych od nas.

Aby dowiedzieć się więcej na temat akcji KOCHAJ ZWIERZAKA oraz projektu DEBIUTANTKI zapraszam na ich stronę internetową oraz na facebooka.

A Tu łapcie wideorelację z ostatniej akcji: